Bayram Mesajları

Bir Bayram Gulusu Savur Goklere, Eski Zamanlara Gulucukler Getirsin Oyle Icten Samimi, Gozyaslarini Bile Tebessume Cevirsin. Iyi Bayramlar.

Kardesligin Dogdugu, Sevgilerin Birlestigi, Belki Durgun, Belki Yorgun, Yine De Mutlu, Yine De Umutlu, Yine De Sevgi Dolu Nice Bayramlara…

Bin Damla Serilsin Yuregine, Bin Mutluluk Dolsun Gonlune, Butun Hayallerin Gercek Olsun, Dualarin Kabul Olsun Bu Bayramda… Ramazan Bayramin Mubarek Olsun!

Ramazan Bayramini Doya Doya Yasayalim. Hayirli Bayramlar! Her Seye Kadir Olan Yuce Allah, Bizleri, Dogru Yoldan Ve Sevdiklerimizden Ayirmasin! Hayirli Ve Bereketli Ramazan Bayramlari Dilegiyle.

Kainatin Yaraticisi Ve Alemlerin Rabbi Yuce Allah’a Sonsuz Sukurler Olsun! Ramazan Bayrami Bereketiyle, Bolluguyla Gelsin, Tum Insanlik Icin Hayirlara Vesile Olsun.

Guzellik, Birlik, Beraberlik Dolu, Her Zaman Bir Oncekinden Daha Guzel Ve Mutlu Bir Ramazan Bayrami Diliyoruz. Buyuklerimizin Ellerinden Kucuklerimizin Gozlerinden Opuyoruz.

Heyecan Ve Ozlemle Beklenen Kutsal Ramazan Bayrami Geldi, Hosgeldin. Mubarek Bayram Ulusumuza Saglik, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getirsin. Hayirli Bayramlar Dilegiyle.

Mubarek Ramazan Bayraminizi Tebrik Eder Hayirlara Vesile Olmasini Dileriz. Buhayirli Gunde Dualariniz Kabul Olsun. Dualarinizi Eksik Etmeyin…

Bayramlar, Insanlar Arasindaki Karsilikli Sevgi Ve Sayginin Percinlendigi Gunlerdir. Bayramlar, Insanlarin Birbirleriyle Olan Darginliklarini Unuttuklari, Baristiklari, Kardesce Kucaklastiklari Gunlerdir.

Mubarek Ramazan Bayrami Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum Inananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin.

Bugun Ellerinizi Her Zamankinden Daha Cok Acin. Avucunuza Melekler Gul Koysun, Yureginiz Cossun. Ramazan Bayraminiz Hayirlara Vesile Olsun.

Bugun Sevinc Gunu, Kederleri Bir Yana Birakip Mutlu Olalim. Ramazan Bayramini Doya Doya Yasayalim. Hayirli Bayramlar! Her Seye Kadir Olan Yuce Allah, Bizleri, Dogru Yoldan Ve Sevdiklerimizden Ayirmasin! Hayirli Ve Bereketli Ramazan Bayramlari Dilegiyle.

Hep Bir Arada, Sevgi Dolu Ve Huzurlu Nice Bayramlar Gecirmek Dilegiyle, Ramazan Bayraminiz Kutlu Olsun! Mubarek Ramazan Bayrami Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum Inananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin.

Ramazan Bayraminizin Da Boyle Bir Neseyle Gelmesi Ve Tum Ailenizi Sevince Bogup Evinize Bereket Getirmesi Dilegimizle. Iyi Bayramlar!

Ramazan Bayrami.nin Ulusumuzun Diriligine, Mazlumlarin Kurtulusuna, Insanligin Huzur, Baris Ve Hidayetine Vesile Olmasini Dileriz.

Yine Bayram Sabahi, Kimi Aileleriyle, Kimi Sevdikleriyle Beraber. Yine Yalnizliga Selam Saati. Uzaklasmis Sevgiler, Caresiz Huzunlerle Bayraminiz Mubarek Olsun.

Yalnizlik Ne Ucsuz Bucaksiz Mavi Denizde Olmak Nede Bir Col Ortasinda Tek Basina Olmaktir. Yalnizlik Sevdiklerinden Uzak Bayramlarda Yalniz Kalmaktir. Bayraminiz Kutlu Olsun.

Ramazan Bayraminizin Buyuk Bir Neseyle Gelmesi Ve Tum Ailenizi Sevince Bogup Evinize Bereket Getirmesi Dilegiyle Iyi Bayramlar.

Kurani Kerime Inancin Son Bulmasin, Kalbin Nur Ile Dolsun, Allah Daima Yardimcin Olsun, Seninde Ramazan Bayramin Mubarek Olsun.

Delice Esen Seher Yeli, En Gunesli Gunler, En Parlak Gecedir Bayramlar. Yureklerde Bir Esinti Ve Baris Paylasimina En Sicak ‘merhabadir’ Bayramlar. Kurban Bayraminiz Kutlu, Her Sey Gonlunuzce Olsun?

Kuskunlerin Baristigi, Sevenlerin Bir Araya Geldigi, Rahmet Ve Sefkat Dolu Gunlerin En Degerlilerinden Olan Kurban Bayraminiz Kutlu Olsun…

Yuregine Damla Damla Umut, Gunlerine Bin Tatli Mutluluk Dolsun. Sevdiklerin Hep Yaninda Olsun, Yuzun Ve Gulun Hic Solmasin. Kurban Bayramin Kutlu Olsun…

Guzellik, Birlik, Beraberlik Dolu, Daha Guzel Ve Mutlu Bir Kurban Bayrami Diliyoruz. Buyuklerimizin Ellerinden Kucuklerimizin Gozlerinden Opuyoruz.

Hayir Kapilarinin Sonuna Kadar Acik, Kaza Ve Belalarin Bertaraf Oldugu Kurban Bayraminin, Yasadiginiz Tum Sorunlari Alip Goturmesi Dilegiyle…

Guzellik, Birlik, Beraberlik Dolu, Her Zaman Bir Oncekinden Daha Guzel Ve Mutlu Bir Kurban Bayrami Diliyoruz. Buyuklerimizin Ellerinden Kucuklerimizin Gozlerinden Opuyoruz…

Kurban Bayramini Sevdiklerinizle Beraber Saglik Ve Huzur Icinde Gecirmenizi Dileriz. Bayram Tum Insanliga Hayirli Olsun!

Bir Avuc Dua, Bir Kucak Sevgi, Sicak Bir Mesaj Kapatir Mesafeleri, Birlestirir Gonulleri, Bir Sicak Gulumseme, Bir Ufak Hediye Daha Da Yaklastirir Bizi Birbirimize…

Her Ilkbaharda Gelinciklerin En Guzel Baslangiclari Mujdelemesi Gibi, Bu Bayramin Da Sana Ve Ailene Mutluluk Ve Nese Getirmesini Diliyorum… Iyi Bayramlar!

Kardesligin Dogdugu, Sevgilerin Birlestigi, Belki Durgun, Belki Yorgun, Yinede Mutlu, Yine De Umutlu, Yine De Sevgi Dolu Nice Bayramlara…

Tum Arkadaslarin Kurban Bayramini En Icten Dileklerimle Kutlar, Saglik, Basari Ve Mutluluklar Dilerim. Her Sey Gonlunuzce Olsun!

Birlik Ve Beraberligimizi, Kardeslik Ve Dostlugumuzu En Sicak Sekilde Hissedecegimiz Mubarek Kurban Bayraminizi Tebrik Eder, Mutluluklar Dilerim.

Bugun Ellerinizi Her Zamankinden Daha Cok Acin. Avucunuza Melekler Gul Koysun, Yureginiz Cossun. Kurban Bayraminiz Hayirlara Vesile Olsun

Bin Damla Serilsin Yuregine, Bin Mutluluk Dolsun Gonlune, Butun Hayallerin Gercek Olsun, Dualarin Kabul Olsun Bu Bayramda… Kurban Bayramin Mubarek Olsun!

Her Seye Kadir Olan Yuce Allah, Bizleri, Dogru Yoldan Ve Sevdiklerimizden Ayirmasin! Hayirli Ve Bereketli Kurban Bayramlari Dilegiyle

Mubarek Kurban Bayraminizi Tebrik Eder Hayirlara Vesile Olmasini Dileriz. Bu Hayirli Gunde Dualariniz Kabul Olsun. Dualarinizi Eksik Etmeyin…

Bayramlar Berekettir, Umuttur, Ozlemdir. Yarinlar Niyettir. Kestiginiz Kurban Ve Dualariniz Kabul Olsun, Sevdikleriniz Hep Sizinle Olsun.. Bayraminiz Mubarek Olsun…

Bu Degerli Kurban Bayraminda, Kainatin Yaraticisi Ve Alemlerin Rabbi Bagislayici Ve Aciyici Yuce Allah Tum Dualarinizi Kabul Etsin.

Her Seye Kadir Olan Yuce Allah, Bizleri, Dogru Yoldan Ve Sevdiklerimizden Ayirmasin! Hayirli Ve Bereketli Kurban Bayramlari Dilegiyle.

Kainatin Yaraticisi Ve Alemlerin Rabbi Yuce Allah’a Sonsuz Sukurler Olsun! Kurban Bayrami Bereketiyle, Bolluguyla Gelsin, Tum Insanlik Icin Hayirlara Vesile Olsun.

Sema Kapilarinin Acik Oldugu Bugunde Heybenizde Tohum Tohum Dua Menekseleri Sacmaniz Temennisiyle Hayirli Bayramlar.

Heyecan Ve Ozlemle Beklenen Kutsal Kurban Bayrami Geldi, Hosgeldi. Mubarek Bayram Ulusumuza Saglik, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getirsin. Hayirli Bayramlar Dilegiyle.

Benim Omrumde Irmaklar Vardir Sularinda Hayallerimi Yuzdurdugum, Benim Omrumde Sevdiklerim Vardir Bayramlar Ayri Gecince Uzuldugum. Bayraminiz Mubarek Olsun!

Mubarek Kurban Bayrami Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum Inananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin.

Oguz Boylu, Bozkurt Soylu, Ey Turk Oglu! Soyun Sursun, Kaderin Gulsun, Basin Dik, Alnin Acik, Kilicin Keskin, Ocagin Mutlu Bayraminiz Kutlu Olsun.
Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Benim ömrümde ırmaklar vardır
Sularında hayallerimi yüzdürdüğüm,
Benim ömrümde sevdiklerim vardır
Bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.
Bayramınız mübarek olsun!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın.
Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun.
Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

Bin damla serilsin yüreğine,
Bin mutluluk dolsun gönlüne,
Bütün hayallerin gerçek olsun,
Duaların kabul olsun bu bayramda…
Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı’nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar.

Kardeşliğin doğduğu,
Sevgilerin birleştiği,
Belki durgun, belki yorgun,
Yine de mutlu, yine de umutlu,
Yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Ramazan Bayramınız kutlu,
Yüreğiniz umutlu,
Umutlarınız atlı,
Sevdanız kanatlı,
Mutluluğunuz katlı,
Sofranız tatlı,
Mekânınız tahtlı,
Ömrünüz bahtlı,
Yuvanız bereketli olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Ramazan Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

» Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara…

» Binlerce çiçek var ama gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, 365 gün var ama bugünler başka.. Bayramınız mübarek olsun..!

» Yine şarkılar bir başka çalıyor, gözlerim sizleri arıyor, ben ve tüm kalbim, bayramınızı en içten dileklerle kutluyorum..

» Mutluluğun sonsuz, sağlığın kusursuz, başarıların daim, bayramın kutlu olsun….

» Allah’a kulsun, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatli dostun, kandilin mubarek olsun!

» BU MUBAREK GUNLERiMiZDE MUMiN KULLARA, OZEL VE VAZGECiLMEZ DOSTLARA AiLECEK DUALARIMIZI VE SEVGiLERiMiZi GONDERiYORUZ. KANDiLiNiZ KUTLU OLSUN!

» GECENiN GUZEL YUZU YUREGiNE DOKUNSUN, KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN, GUNES OYLE BiR GECEYE DOGSUNKi DUALARIN KABUL, KANDiLiN MUBAREK OLSUN.

» UMUTLARIMIZ GERCEK MUTLULUKLARIMIZ DAiM KANDiLiNiZ MUBAREK OLSUN.

» BUGUN KALBiNiZE HUZUR, SOFRANIZA BEREKET,UZERiNiZE SIHHAT SERPiLSiN.KANDiLiNiZ MUBAREK OLSUN.

» BARIS VE SEVGiNiN BiRLESTiGi, DOSTLUKLARIN DAHA COK BUYUDUGU, HUZUNLERIN AZALDIGI, BELKi DURGUN BELKi YORGUN, YiNEDE MUTLU VE UMUTLU NiCE HAYIRLI KANDiLLERE.

» BiR KUCAK SEVGi, BIR AVUC DUA, iCTEN BiR SELAM KAPATIR MESAFELERi, BiRLESTiRiR GONULLERi. EViNiZ HUZUR KALBiNiZ NUR DOLSUN, MUBAREK KANDiLiNiZ KUTLU OLSUN.

» SEYTAN SENDEN COK UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN, DUALARIN KABUL, KEDERLERiN SON BULSUN! KANDiLiN MUBAREK OLSUN.

» BUGUN ELLERiNi HERZAMANKiNDEN DAHA COK AC.AVUCUNA MELEKLER GUL KOYSUN YUREGiN COSSUN REGAiP KANDiLiN MUBAREK,DUALARIN KABUL OLSUN.

» BU MUBAREK GECEDE DUALARINIZIN KABUL VE MAKBUL OLMASI DiLEKLERIMLE KANDiLiNiZi KUTLAR SiZE VE SEVDiKLERiNiZE HAYIRLARA VESiLE OLMASINI DiLERiM.

» TONTON BiR NiNE OLDUGUNDA, BAHCENDEKi SALLANAN KOLTUGUNA OTURDUGUNDA, ESKi GUNLERiNE DALDIGINDA, HATIRLAYACAGIN KADAR GUZEL BiR BAYRAM DiLERiM SANA.

» BiR DAMLA UMiT SERPiLSiN YUREGiNE, MUTLULUK DOLSUN GUNLERiNE. HAYALLERiN GERCEK, BAYRAMIN KUTLU OLSUN.

» HAYAT YASAMAYI, VEFA HATIRLAMAYI, DOSTLUK PAYLASMAYI, OZEL GUNLER iSE HATIRLANMAYI BiLENLER iCiN VARDIR. BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN.

» KUSKUNLERiN BARISTIGI, SEVENLERiN KAVUSTUGU, YiNE MUTLU, YiNE UMUTLU NiCE BAYRAMLARA…

» EViNiZiN NESELi, SAGLIGINIZ YERiNDE, SEVDiKLERiNiZiN YANINDA OLDUGU MUTLU BAYRAMLAR GECiRMENiZ DiLEGiYLE. BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

» Hayatta sevgilerin, dostlukların, arkadaşlıkların, güzel değerlerin kurban edilmediği nice iyi bayramlar dileğiyle!..

Reklamlar

3 thoughts on “Bayram Mesajları

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s