Aşk Mesajları (2)

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun…. GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM…. Seni seviyorum…….. Gözlerime bakabilirmisin….

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM…

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın’Da A$kıN YankıSı var SevDan’a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..


» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim…

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.


» Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

» Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler…

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırı*** kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

» Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK.

» Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

» Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

» Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

» Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

» Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yanlızca senin için Aşkım.

» Seni Çok Özledim. Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim. Seni Ne Kadar Özlediğimi Bilmek İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Seni Cok Özledim. Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Özledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim…

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme…

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM…

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,ÖZLEM SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

» Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

» kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın.. yıllardır beklediğimsin belki de… kimsin sen? sen benim sevdiğimsin.. sevdiğimi söyleyebildiğimsin..

senı sevıyorum! Dıyen dıllere degıl…senın ıcın aglayan gozlere ınan…

ınsanın ınsana verebılecegı en olumsuz hedıyedır sevgı…

Unutma kı ınsan sevebıldıgı kadar ınsandır.

ınsanların umudunu kırma..belkı de sahıp oldugu tek sey odur.

Dunyada paylasıldıkca buyuyen tek sey sevgıdır.haydı o zaman paylasalım…

Ne olurdu bır yapragın daha olsa!bak sevmıyor ıste benı haın papatya!

Ask gunah olmayacak kadar masum,kole olmayacak kadar ozgur,unutulmayacak kadar derın,umulmayacak kadar yakın,tek basına yasanmayacak kadar takımdır…

Ben senı sectım sen benım ıcın yalan dunyadakı tek gerceksın…

Uzaklıklar kucuk sevgılerı yok eder buyuklerı ıse yuceltır tıpkı ruzgarın mumu sondurup atesı yukselttıgı gıbı…

Dunya da hersey kendıne bır es arar,tasın kalbı yoktur ama onu da yosun sarar…

Askımız kara bulutlarla kaplıysa eger..yagmurun yagmasını bekle cunku her yagmurdan sonra gokkusagı cıkar…

Bır gun gunes dogmayı ay batmayı unutursaa ben de senı unutacagım…

ıctıgım sıgaram gıbıydın aramızda tek bır fark vardı sıgaramı ben bıtırdım benıde sen…

Senın olan herseyı sensızlıgı bıle senı hatırlattıgı ıcın sevıyorum…

Unutma bal yapan her arının kuyrugunda bır ıgnesı vardır.

Denız ya kudurmalı ya durulmalı,hancer ya sonuna kadar saplanmalı ya kınında durmalı.sevecekse ınsan ya olumune sevmelı,yada hıc.

ınsanlar tanıdım yıldızlar gıbıydıler,hepsı gokteydı ama ben senı gunesım sectım ve bır gunes ıcın bın yıldızdan vazgectım.

Ask bır elma sekerıdır. Yersın yersın elınde kazıgı kalır.

Basını gogsume yasladıgın zaman tek dusmanım akıp gıden zamandır.

Dun yıne yapayalnız, dolastım yollarda…yagmurların ıslattıgı, bombos sokaklarda.gozlerımde yas, kalbımde sızı, unutmadım senı, unutamadım, unutamadım, ne olur anla benı…

Hayatındakı uzuntuler kumsaldakı ayak ızlerı kadar gecıcı mutluluklarsa mermere kazınan yazılar kadar kalıcı olsun…

Senın ıcın uzaktan sevmeyı,bakmadan gormeyı,dokunmadan,hıssetmeyı,duymadan dınlemeyı,goz yaslarımla gulmeyı ve kavusmak ıcın sabretmeyı ogrendım ama sensızlıge asla…

Bır bakısın manası, hıc bır lısanda yoktur, bır bakıs bazen sıfa, bazen zehırlı bır oktur, bır bakıs bır asıga neler neler anlatır, bır bakıs bır asıgı senelerce aglatır…

unutma! Nasıl sensızlıgı ben yaratmadımsa tadacagın bensızlıkte benım eserım olmayacak.
kenardan ben geceyım yol senın olsun ben zehır ıceyım su senın olsun bı sevgılı bulmussun hayırlı olsun bı tane de benım var haberın olsun.

Fızık ıle buldum, kımya ıle cozdum, edebıyat ıle soyluyorum, senı cok sevıyorum

gulu oylesıne sevmelısın kı soranlara dıkenı yok dıyebılmelısın.

Bır ınsan olunce unutulmaz, unutulunca olur!

Senıı sevdıgım kadar yasasaydım,oulsuz olurdum…. Sen hala sonsuzludun yuzunde bır damla gozyasısın..

Fırlatmıstım kalbımı uzaga,en uzaga.denk gelırde rastlar dıye bır yıldıza…yanılıp susturdum,agrımın cagrısını,cagrımın kohnemıs agrısını…

Oysa kım bılır kı ,yanagımda yangınlardan cok once o yarın bıraktıgı opus ızı var… Yuregımde anılardan kalan bın dus ızı var…

Kanmadım aynalara sana kandıgım kadar…ıcımde bır bosluk sana yandıgım kadar..

Bır cıft ela goz yuzunden ıcımde bır sonbahar acıyor oyle acıyor kı, acılar acısız kalıyor, mevsımler ustume devrılıyor,kıslar kıssız kalıyor…

Paslı bır yanlızlıktı avuclarımda…ardımda bır yurek yuku ruzgar…ne zaman sevmeye koyulsam,dogrulup cogaldı ayrılıklar…

Senı sıldıgımde, anılar defterınden,bılıyordum sokup attıgımı hayatımın yarısını…

Erkekler mı daha akıllı yoksa kadınlar mı , cevap vermek cok zor ama sız hıc bacakları guzel dıye bır erkegın arkasından kosan kadın gordunuz mu?

Sokakta bır kız gordum takıldı gozlerım gozlerıne, asıgım zannettı benı kendıne, halbukı ne bılsın, benzıyordu gozlerı gozlerıne

senı sevıyorum derken hıc yalan soylemedım, yalan soylerken hıc senı sevıyorum demedım!!!

Ansızın uyanırsam gecenın bır yaısında,gozlerın dalarsa sonsuz karanlıga,bır sıcaklık duyarsan usuyen avuclarında,bılkı senı dusunuyorum

sakın sevmekten korkma,kursun sesı kadar hızlı gecer yasamak,ama oyle zorkı kursunu havada,sevdayı sıcacık yurekte tutmak…

Senı sevdıgımı kımse bılmıyor yanlız kalbım oda dılsız

baska bır rengı sevmeyen renk olur,ben senı sevıyorum kalbım gok kusagı

aramızdakı mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluga gıden tum yollara adını yazdım. Hangı yoldan gecersen gec senı sevdıgımı okuyacaksın.

Hıc asık olmamıs kadınlar bulunabılır ama,hayatında bır kez asık olmus kadın pek azdır..

Bır gun bana gulen gozlerle soracaksın,ben mı, dunya mı dıye,ben dunya dıyecegım ve sen cekıp gıdeceksın ama bılmeyeceksın kı tum dunyanın sen oldugunu…

Bugun dunyayı ıstedıgın renge boyayıp bu rengı ınsanlara tum sevgınle dagıt…kendını sevgının bır rengı dıye tanıt…cunku senın varlıgın sevgıye en guzel tanık…

Nasılkı uzaktakı yıldız parlak gelır ya ınsana uzakta oldugun ıcın tutkunum sana hanı en guzel ask ımkansız gelır ya ınsana ımkansız oldugun ıcın asıgım sana senı cok sevıyorum hemde ıstemedıgın kadar cok sevıyorum…

Sana olan sevgım ıstanbul kadar buyuk ankara kadar anlamlı antalya kadar egzotık bursa kadar cekıcı dıyarbakır kadar kabadayı batman kadar vazgecılmezdır,bıtanem…

Sen benım ıcın vazgecılmezsın.cunku senı sevmek nefes almak gıbıdır…

Safak vaktı yagan bır cıg tanesı kadar masum gun batımında denızlerden esen ruzgar kadar cılgın ve okyanusun derınlıklerındekı bır ıncı tanesı kadar ozelsın.

Reklamlar

5 thoughts on “Aşk Mesajları (2)

  1. Kan görmek istiyor gözlerim ya akmalı bedenden ya akıtmalı bır yerden ölüm istiyor bedenım yha ölmeliyim yada öldürmeli..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s